5.02.2017 Ogólnopolski Turniej Młodzików Suchedniów - badminton UKS Korona Pabianice
Idź do spisu treści
Menu główne:
Aktualności
Nowy nabór
Oferta sponsorska
Gdzie gramy
Zawodnicy
Wspierają nas
Obozy
Obozy 2016
2015 Li_Ning Camp Giżycko
2015 Szklarska Poręba
2015 Solec Kujawski
2015 Konsultacje szkoleniowe KN U15
2012 Białystok
Turnieje
2017
Świąteczny Turniej Zielonka 9.12.2017
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6.12.2017
Drużynowe Mistrzostwa Polski 1-3.12.2017
Uniejów Festiwal 2.12.2017
Igrzyska dzieci w badmintonie 28.11.2017
MM Solec Kujawski 25.11.2017
Liga Młodych Talentów Puszczykowo 18.11.2017
GP Młodzików Warszawa 10-12.11.2017
Puchar Gór Świetokrzyskich 3-5.11.2017
GP JM i MM Zielonka 20-22.10
Liga Młodych Talentów Kępno
Liga Młodych Talentów Przeźmierowo 21.20.2017
GPG Młodzików Lubin 14-15.10
Glubczyce Silesia Cup 8.10.2017
Wesoła OTJM 4.10
Victor Polish Youth Imielin 21-23.09
Milenum Open Legionowo 16.09
Polish Open U17 Głubczyce 1-3.09.2017
VI Festiwal Badmintona Pabianice 10.06.2017
Liga Talentów Kleszczewo 3.06.2017
Babimost Olimpiada Młodzieży 26-28.5.2017
Uniejów "Aktywność na start" 20.05.2017
VI Turniej Medyczny Łódź 27.05.2017
VI Festiwal Badmintona Pabianice 10.06.2017
Mistrzostwa Polski Młodzików Suwałki 12-14.05.2017
GPGold JM i MM Zielonka 5-7.0.2017
III Rodzinny Turniej Badmintona Sieradz 13.05.2017
MM Młodzików Suchedniów 29.04.2017
ABRM MM i M Warszawa 22.04.2017
Grand Prix JM,M,MM Katowice 7-9.-4
II Decathlon Cup Częstochowa 1.04.2017
Ogólnopolski Turniej w Miastku 25-26.03
Israel Youth 23-25.03
MPWDM Młodzików Kępno 18-19.03
Turniej Młodych Talentów Jastrowie 11.03
OTJM OTM Harcownik Warsaw Open 5.03
Turniej Młodych Talentów Ostrów Wielkopolski 26.02
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski U17 Lubin 15-17.02
Ogolnopolski Turniej Mlodzikow Suchedniów 5.02
Głubczyce styczeń GPJM i GMMM 27-29.01
Liga Młodych Talentów Kępno 21.01
Turniej Ogólnopolski Młodzików 14-15.01
Carpatia Bad 6-8.01 Przemyśl
2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 16-18.12 Białystok
III Rodzinny Turniej Badmintona 11.12
XXII Mistrzostwa Bierunia 27.11
Gala Sportu 29.11 Pabianice
Puchar Kujaw Solec 19-20.11
Grand Prix Częstochowy 12.11
Grand Prix Młodzików Kępno 28-30.10
Termy Uniejów 22.10
Mazovia Junior Cup Zielonka 14-16.10
Festiwal Badmintona Suchedniów 8.10.2016
Grand Prix Gold Młodzików Lubin 2.10.2016
II Rodzinny Turniej Badmintona Sieradz
Grand Prix Gór Świętokrzyskich 16-18.09
Ogólnopolskie zawody w Solcu Kujawskim 17-18.09
V Festiwal Badmintona
Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych
Mistrzostwa Polski Młodzików
Bierun Grand Prix MM i JM
Flora Cup Niemcy
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Piotrków
GrandPrix Młodzików Suchedniów
ABRM Warszawa Turniej MM
Ogólnopolski Turniej MM,M,JM w Imielinie 12-13.03
I Turniej Rodzinny w Sieradzu
V Medyczny Puchar Badmintona
Grand Prix Polski Młodzików Młodszych Suwałki
Ogólnopolski Turniej MM i JM w Suchedniowie
Ogólnopolski Turniej M i MM w Suchedniowie
2015
II Rodzinny Turniej 6.12
Turniej w Bieruniu 28.11
Ogólnopolski Turniej w Suchedniowie 21.11.2015
Warszawa Akademia Roberta Mateusiaka
European Badminton Tour
Mazovia Cup 23-25.10
Memoriał_Cioska_i_Kutwina 17.10
Festiwal_Badmintona Suchedniów 10.10
Warsaw Open 4 10 2015
Puchar Gór Świętokrzyskich 28.09
Słupca - Turniej Młodzików 19 09 2015
XXXVIII Dni Pabianic 13-14.06.2015
Międzynarodowy Turniej Badmintona 28.03
Turniej dla dzieci 24.01
2014
Listopadowy Turniej Badmintona 23.11
Festiwal Badmintona Pabianice 14-15.06
Rodzina na medal 19.01
2013
II Festiwal Badmintona 15.12
Turniej MM Kępno 25.11
Memoriał Cioska i Kutwina 20.10
I Turniej dla nauczycieli i uczniów 6.10
I Festiwal Badmintona 8-9.06
Mistrzostwa Polski MM 24-26.05
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 11.05
Turniej Gimnazjów 20.04
Turniej Szkół Podstawowych 13.04
Amatorski Turniej Badmintona Rzgów 7.04
Lobit 16.03
Ferie z badmintonem 17.02
Turniej MM Suchedniów 15.02
Krajowy Turniej Młodzików 12.01
2012
Turniej Mikołajkowy 15.12
Turniej gimnazjalistów 6.10
Cykliczny Turniej Badmintona 29.09
Ogólnopolski Turniej dla dzieci 3.06
Ogólnopolski Turniej dla amatorów 2.06
I Międzygimnazjalny Turniej Badmintona 24.03
Turniej Szkół Podstawowych 17.03
Krajowy Turniej Młodzików 15.02
2011
Turniej Mikołajkowy Dzieci i Młodzieży 10.12
Turniej Badmintona Dzieci i Młodzieży 11.06
I Amatorski Turniej Badmintona 14.05
Turniej badmintona dzieci z SP3 14.01
2010
I Amatorski Turniej Badmintona 06.2010
Piszą o nas
Dlaczego warto
Galerie
Linki
O Klubie
Adres, Nr konta, Zarząd, Statut Klubu
Historia
Sprawy Organizacyjne
5.02.2017 Ogólnopolski Turniej Młodzików Suchedniów
Turnieje > 2017
Na Ogólnopolskim Turnieju Młodzików nasza zawodniczka
Anastasiia Kosenchuk
wywalczyła
złoty medal
w grze pojedynczej
:)
W grze deblowej: Anastasiia//Marlena Gregor (Strzelce Opolskie) dziewczyny zakończyły występ w fazie grupowej.
Aktualności
|
Nowy nabór
|
Oferta sponsorska
|
Gdzie gramy
|
Zawodnicy
|
Wspierają nas
|
Obozy
|
Turnieje
|
Piszą o nas
|
Dlaczego warto
|
Galerie
|
Linki
|
O Klubie
|
Ogólna mapa witryny
Wróć do spisu treści
|
Wróć do menu głównego
Aby korzystać z tej strony musisz włączyć obsługę JavaScript